KOMA OLSZTYN – Mechanik samochodowy pojazdów ciężarowych

Oferty pracy, Olsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz floty pojazdów poszukujemy pracowników na stanowisko mechanika pojazdów ciężarowych. W obecnej chwili zatrudniamy w Olsztynie 25 osób do obsługi serwisu 120 naszych pojazdów. Szukamy kompetentnych i uczciwych osób, które szukają stabilnej, pewnej i dobrze płatnej pracy.Z naszej strony zapewniamy bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze. Jeśli tylko masz chęci do pracy to na pewno wszystkiego Cię nauczymy! Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagamy:

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
  • Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki tj. rozdzielacze i siłowniki hydrauliczne;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności,

CV można złożyć mailowo na adres olsztyn@koma.pl , lub osobiście w biurze ul. Towarowa 20A w Olsztynie. Można także kontaktować się telefonicznie w celu uzyskania więcej szczegółów pod nr telefonu: 570 580 823

Klauzula informacyjna:

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KOMA Olsztyn Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Towarowej 20 A, 10-417 Olsztyn. Ponadto, informujemy, że:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOMA Olsztyn Sp. z o. o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Mechanika w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Mechanika, przez okres jej trwania, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Olsztyn Sp. z o. o.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia na okres 6 m-cy do bazy kandydatów, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Olsztyn Sp. z o. o.