Działdowo oddział
ul. Grunwaldzka 52
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie

Biuro czynne:
pon. - pt. w godz. 7:00 - 15:00
oddział KOMA Działdowo

ul. Grunwaldzka 52
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie

Biuro czynne:
pon. - pt. w godz. 7:00 - 15:00

dzialdowszczyzna@koma.pl

tel.: (23) 307 01 01
tel. kom.: 506 506 434

Wywóz śmieci Działdowo - harmonogram

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych:

Sektory

Rejon
Miejscowości Małe Leźno, Wielkie Leźno, Sugajno, Brzozie, Augustowo, Wielki Głęboczek , Mały Głęboczek, Janówko, Trepki, Jajkowo, Świecie, Kantyła, Kuligi, Zembrze

Aktualizacja: 27.12.2023

Sektory

Rejon
Miejscowości Bielawy, Bukowiec Wielki, Gniadki, Grabowo Leśne, Jabłonowo Adamy, Jabłonowo Dyby, Jabłonowo Maćkowięta, Janowiec Leśniki, Kownatki Falęcino, Krusze, Miecznikowo-Cygany, Miecznikowo-Gołębie, Miecznikowo-Kołaki, Miecznikowo-Miąchy, Miecznikowo-Sowy, Miecznikowo Siwe, Napierki, Nowa Wieś Wielka, Piotrkowo, Powierz, Szczepkowo-Kukiełki, Szczepkowo-Pawełki, Szczepkowo-Sołdany, Szczepkowo-Zalesie, Safronka, Waśniewo-Grabowo, Waśniewo-Gwoździe, Wiłunie, Zaborowo, Żabino-Arguły, Żabino-Gąsiory, Górowo-Trząski, Janowiec Jastrząbki, Janowiec Kościelny, Janowiec Zdzięty, Krajewo-Kawęczyno, Krajewo Małe, Krajewo Wielkie, Kuce, Leśniewo Wielkie, Nowa Wieś Dmochy, Pokrzywnica Wielka, Połcie Młode, Smolany-Żardawy, Stare Połcie, Szczepkowo

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Adresy ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Przemysłowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego, Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny), ul. Zamkowa, ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza, ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona, ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul.Księżodworska, ul. J. Brzechwy, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Spokojna, ul. H. Sienkiewicza, ul. J.Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego, ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul.Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa, ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa, ul. Rzepakowa, Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa, ul. Polna, ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul. Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia, ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera, ul. Agatowa, ul. Biedrawiny, ul. Bursztynowa, ul. Lenartowicza, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Malewskiej, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. Nidzicka, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa, ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Turkusowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa, ul. Diamentowa, ul. ZMW ,,WICI’’ , ul. Zuchowa, ul. Perłowa, ul. Północna, ul. Olsztyńska, ul. Cisowa, Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmońskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego, ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul. Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Stwosza, ul. Jana Styki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego

Aktualizacja: 10.01.2024

Sektory

Rejon
Miejscowości Szczepkowo–Giewarty, Janowo, Komorowo, Rembowo, Ryki – Borkowo, Szemplino Czarne, Szemplino Wielkie, Zembrzus–Mokry Grunt, Grabowo, Grabówko, Jagarzewo, Łomno, Muszaki, Puchałowo, Róg, Ruskowo, Ulesie, Wichrowiec, Więckowo, Zachy, Zawady,

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Adresy ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Przemysłowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego, Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny), ul. Zamkowa, ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza, ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona, ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul.Księżodworska, ul. J. Brzechwy, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Spokojna, ul. H. Sienkiewicza, ul. J.Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego, ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul.Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa, ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa, ul. Rzepakowa, Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa, ul. Polna, ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul. Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia, ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera, ul. Agatowa, ul. Biedrawiny, ul. Bursztynowa, ul. Lenartowicza, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Malewskiej, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. Nidzicka, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa, ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Turkusowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa, ul. Diamentowa, ul. ZMW ,,WICI’’ , ul. Zuchowa, ul. Perłowa, ul. Północna, ul. Olsztyńska, ul. Cisowa, Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmońskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego, ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul. Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Stwosza, ul. Jana Styki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Miejscowości Lubowidz, Bądzyn, Biały Dwór, Dziwy, Konopaty, Łazy, Pątki, Żelaźnia, Osówka, Galumin, Kozilas, Lisiny, Mały Las, Ruda, Straszewy, Sztok, Toruniak, Wronka, Przerodki, Wylazłowo, Zieluń, Cieszki, Goliaty, Huta, Purzyce, Rynowo, Sinogóra, Syberia, Żarnówka, Jasiony, Kaleje, Kipichy, Mleczówka, Obórki, Płociczno, Suchy Grunt, Zatorowizna, Zdrojki

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Adresy ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Przemysłowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego, Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny), ul. Zamkowa, ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza, ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona, ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul.Księżodworska, ul. J. Brzechwy, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Spokojna, ul. H. Sienkiewicza, ul. J.Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego, ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul.Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa, ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa, ul. Rzepakowa, Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa, ul. Polna, ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul. Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia, ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera, ul. Agatowa, ul. Biedrawiny, ul. Bursztynowa, ul. Lenartowicza, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Malewskiej, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. Nidzicka, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa, ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Turkusowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa, ul. Diamentowa, ul. ZMW ,,WICI’’ , ul. Zuchowa, ul. Perłowa, ul. Północna, ul. Olsztyńska, ul. Cisowa, Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmońskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego, ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul. Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Stwosza, ul. Jana Styki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Adresy ul. Olsztyńska, ul. Dubieńska, ul. Działdowska, ul. Łąkowa, ul. Towarowa, ul. Szerokopaś, ul. Nowa, ul. Robotnicza, ul. Piaskowa, Pl. Kosmonautów, ul. Wincentego Pola, ul. Linki, ul. Mazurska, ul. Długa, Pl. Wojciecha z Brudzewa, Bema, ul. Owocowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Leśna, ul. Przemysłowa, ul. Pieniężnego, ul. Boczna, ul. Barke, ul. Kętrzyńskiego, ul. Brzozowa, ul. Konopnickiej, ul. Grunwaldzka, ul. Polna, ul. Sportowa, ul. Bystra, ul. Kolejowa, ul. Traugutta, ul. Rataja, ul. Kraszewskiego, ul. Lazurowa, ul. Warszawska, ul. Żeromskiego, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zamkowa, ul. Murarska, ul. Steffena, ul. Mickiewicza, ul. Wyborska, ul. Młynarska, ul. Kilińskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Tatarska, ul. Limanowskiego, ul. 3-go Maja, ul. 1-go Maja, ul. Krzywa, ul. Moniuszki, ul. Przechodnia, Pl. Wolności, ul. Kościelna , ul. Pocztowa, ul. Ratuszowa, ul. Kajki, ul. Osińskiego, ul. Ogrodowa, ul. Kopernika, Pl. Księdza Sudzińskiego, ul. Kościuszki, ul. Słowackiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Sprzymierzonych, ul. Porzeczkowa, ul. Wyspiańskiego, ul. Prusa, ul. Mokra, ul. Spacerowa, ul. Krótka, ul. Krasickiego, ul. Warmińska, ul. Zielona, ul. Murzynowskiego, ul. 11 Listopada, ul. Kochanowskiego, ul. Bałtycka, ul. Kwiatowa, ul. Nibork Drugi 24, ul. Krzemowa, ul. Srebrna, ul. Złota, ul. Platynowa, ul. Żwirowa, ul. Bursztynowa, Pl. Lotników, ul. Słoneczna, ul. Krucza, ul. Świerkowa, ul. Bukowa, ul. Żywiczna, ul. Dębowa, ul. Klonowa, ul. Jesionowa, ul. Nowomiejska, ul. Pogodna, ul. Piękna, ul. Spokojna, ul. Górna, ul. Cicha, ul. Radosna, ul. Miła, ul. Jasna, ul. Wiosenna, ul. Letnia, Pl. Pokoju, Pl. Róż, ul. Dolna, ul. Dobra, ul. Wesoła, ul. Pawia, ul. Wiśniowa, ul. Miodowa, ul. Wilcza, ul. Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Cegielniana, ul. Marchlewskiego, ul. Narutowicza, ul. Wspólna, ul. Żurawia, Piątki

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Adresy ul. Asnyka, ul. Chopina, ul. Grunwaldzka, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Norwida, ul. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Skłodowskiej, ul. Słoneczna, ul. Wąska, ul. Przemysłowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Marii Konopnickiej), ul. Wyszyńskiego, Pl. Biedrawy, Pl. Mickiewicza, ul. Boya-Żeleńskiego, ul. Bielnikowa, ul Cicha, ul. Małłka, ul. Alfreda Wellengera, ul. Łąkowa, ul. Górna, ul. Gen. J. Hallera, ul. Władysława Jagiełły, ul. Katarzyny, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Tylna, ul. 1-ego Maja, ul. Mazurska, ul. Męczenników, ul. Mławska, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Waryńskiego, ul. Piwna, ul. Poprzeczna, ul. Średnia, ul. Pocztowa, ul. Słowackiego, ul. Strumykowa, ul. Wolności (od ul. Męczenników do ul. Katarzyny), ul. Zamkowa, ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. M. Dąbrowskiej, ul. Klonowa, ul. J. Kochanowskiego, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Miodowa, ul. Mrongowiusza, ul. Osiedleńcza, ul. Południowa, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Zielona, ul. W. Broniewskiego, ul. K. Gałczyńskiego, ul. Graniczna, ul. Kajki, ul. I. Krasickiego, ul.Księżodworska, ul. J. Brzechwy, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Spokojna, ul. H. Sienkiewicza, ul. J.Tuwima, ul. S. Wyspiańskiego, ul. S. Żeromskiego, ul. Lidzbarska, ul. 11-go Listopada, ul. Chabrowa, ul. Dmowskiego, ul. Dożynkowa, ul. Chmielna, ul. Graniczna, ul. Gryczana, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Jęczmienna, ul. Kąkolowa, ul.Konwaliowa, ul. Legionów Polskich, ul. Lniana, ul. Lotników, ul. Łubinowa, ul. Makowa, ul. Letnia, ul. Owsiana, ul. Pileckiego, ul. Prosta, ul. Pszeniczna, ul. Raginisa, ul. Reymonta, ul. Rumiankowa, ul. Rzepakowa, Traugutta, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia, ul. Zbożowa, ul. Polna, ul. Komorowskiego (dawna ul. Buczka), ul. Drzymały, ul. Dolna, ul. Kwiatowa, ul. Okrężna, ul. Okólna, ul. Piaskowa, ul. Robotnicza, ul. Sportowa, ul. Budowlana (dawna ul. Strzelczyka), ul. 17-Stycznia, ul. Warmińska, ul. Zacisze, ul. Rydygiera, ul. Agatowa, ul. Biedrawiny, ul. Bursztynowa, ul. Lenartowicza, ul. Leśna, ul. Koralowa, ul. Malewskiej, ul. Modrzewiowa, ul. Młodzieżowa, ul. Nidzicka, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa, ul. Szmaragdowa, ul. Świerkowa, ul. Turkusowa, ul. Wrzosowa, ul. ZHP, ul. Słowikowa, ul. Diamentowa, ul. ZMW ,,WICI’’ , ul. Zuchowa, ul. Perłowa, ul. Północna, ul. Olsztyńska, ul. Cisowa, Al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Boznańskiej, ul. Chełmońskiego, ul. Cybisa, ul. Czyżewskiego, ul. Dębowa, ul. Fałata, ul. Gierymskiego, ul. Grottgera, ul. Kossaka, ul. Lentza, ul. Makowskiego, ul. Malczewskiego, ul. Matejki, ul. Michałowskiego, ul. Orłowskiego, ul. Podkowińskiego, ul. Pronaszko, ul. Sosnowa, ul. Wita Stwosza, ul. Jana Styki, ul. Witkiewicza, ul. Wyczółkowskiego

Aktualizacja: 22.12.2023

Sektory

Rejon
Miejscowości Borowy Młyn, Kamionka, Kanigowo, Olszewo, Pawliki, Siemiątki, Tatary, Zagrzewo, Bartoszki, Grzegórzki, Magdaleniec, Módłki, Nibork Drugi, Parowa, Piotrowice, Robaczewo, Waszulki, Wolisko, Wietrzychowo, Wietrzychówko, Bolejny, Bujaki, Dobrzyń, Frąknowo, Litwinki, Łyna, Mogiłowo, Rączki, Szerokopaś, Wólka Orłowska, Załuski, Żelazno, Łyński Młyn, Brzeźno Łyńskie, Jabłonka, Koniuszyn, Likusy, Natać Mała, Natać Wielka, Orłowo, Pólko, Wikno, Radomin, Napiwoda, Łysakowo, Rozdroże, Moczysko, Wały, Zimna Woda, Złota Góra, Trzciano

Aktualizacja: 22.12.2023

Usługi oferowane na terenie Działdowo