O nas

KOMA Usługi Komunalne. Jesteśmy polską grupą kapitałową, działającą na rynku od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, usług komunalnych oraz obrotu surowcami wtórnymi. Grupę KOMA tworzą równorzędne i samodzielne przedsiębiorstwa. Duży zakres terytorialny oraz szeroki wachlarz usług sprawiają, że KOMA jest aktualnie jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży, w północno-wschodniej Polsce.

Staramy się dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dlatego swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz wciąż poszerzamy naszą działalność na obszarach województw: podlaskiego, mazowieckiego oraz kujawsko – pomorskiego.

MISJA FIRMY

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, spełniający wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy także szeroki wybór pojemników na odpady ze stosownymi atestami.

Klienci to nasi najważniejsi partnerzy. Staramy się dbać o nich każdego dnia dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Chcemy, by współpraca zawsze opierała się na uczciwych i partnerskich zasadach. Stawiamy na profesjonalizm, dzięki czemu jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom!

Cele do osiągnięcia

  • Dbałość o klienta.
  • Rozwój i doskonalenie oferowanych usług.
  • Rozbudowa floty samochodowej.
  • Realizowanie zadań w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.
  • Dbanie o profesjonalny,  wykwalifikowany i zadowolony personel.

STAWIAMY NA EKOLOGIĘ

Jednym z naszych głównych założeń jest dbałość o środowisko i promowanie zachowań proekologicznych, co ściśle związane jest przecież z utrzymaniem czystości i racjonalną gospodarką odpadami. Staramy się kształtować świadomość ekologiczną zarówno naszych klientów, jak i wszystkich mieszkańców.

Skuteczny recykling i przeciwdziałanie destrukcyjnemu oddziaływaniu odpadów na środowisko naturalne to dla nas priorytet. Wizytówką naszej firmy są nowoczesne i innowacyjne śmieciarki. Stworzyliśmy i opatentowaliśmy innowacyjną zabudowę do śmieciarek, za pomocą której możliwe jest odbieranie aż trzech rodzajów odpadów (np. plastiku, papieru i szkła) w jednym czasie, ze wszystkich rodzajów pojemników.

Do naszej efektywności przyczynia się również stała współpraca z zaprzyjaźnionymi firmami STORA ENSO, ZŁOMREX METAL, CMC, STENA RECYCLING.